Hakkımızda Pedagog Zehra Akdemir

Hakkımızda


Merhaba ben Zehra Akdemir;

Deneyimli bir pedagog-psikolog olarak, insanların yanında olmayı ve iyileşme süreçlerinde onlara eşlik etmeyi seviyorum.

Kişisel olarak dikkatli, yardımsever, empati kurabilen özelliklere sahibim. Bu nedenle, bana danıştıkları zaman insanları iyi şekilde anlayabildiğimi düşünerek, insanlarla iletişim kurmaktan, kendileri ile aktif çalışmalarda bulunup, amaçlarına ulaşmakta yardımcı olmaktan mutluluk ve onur duymaktayım.

Hollanda’da doğduğum ve uzun yıllar Hollanda'da yaşadığım, eğitimimi Hollanda'da tamamladığım için iki dilde (Hollandaca/Felemenkçe ve Türkçe) danışmanlık hizmeti sunabilirim.

Eğitimim:

Hollanda: Hogeschool Rotterdam / Rotterdam Üniversitesi ( Lisans Eğitimi)

Türkiye / Ankara: Ademer Kurs Merkezi ( Milli Eğitim Bakanlığı  onaylı)

             Oyun terapisi,

             Dil ve Konuşma bozukluğu,

             Disleksi eğitici eğitimi

             Otizm.

Bir pedagog olarak çok çeşitli şikayetlerin tedavisi ve teşhisi ile ilgileniyorum. 

Uygulamada hafif ila orta derecede ciddi sorunları olan kişilere yönelik çalışmalar yapıyorum.  Örneğin; korkular, fobiler, tükenmişlik, endişe, ilişki sorunları, aşırı stres bozuklukları, kimlik sorunları veya sınav stresi gibi çeşitli problemler.

İnsanları neyin harekete geçirdiğiyle ilgileniyorum. Alanımda beni en mutlu eden kısım herhangi bir alanda sıkışıp kalan birine yardım edebilmektir. Bir sorun ortaya çıktığında, esas olarak birinin davranışının ardında ne olduğuna bakarım. Her şikayetin bir çözümü olduğuna inanıyorum. Her insan benzersizdir, benzersiz özelliklerinize dayanarak kişiliğinize uygun çözümler ararım. Sizinle birlikte, kişisel olarak sizin için sürdürülebilir ve uygulanabilir bir çözüm arayacağım ve sizi motive edeceğim.

Burada desteğimi profesyonel ve korunaklı bir ortamda empatik ve takdir edici bir şekilde sunuyorum. Birlikte sorunlarınıza yeni bakış açıları bulabilir ve netlik yaratabiliriz.

HIZLICA BİLGİ ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN